120.520UK
Tax included
Quantity
Out-of-Stock
Description
Lightweight, paper-thin aerial that can be fixed either to a window or an outside facing wall
Easy to conceal, transparent design
Compatible with Digital Terrestrial TV and DAB/FM radio signals.
Frequency range: VHF: 47-230MHz, UHF: 470-790MHz
Impedance: 75 Ohms
Dimensions: 228 x 128 x 0.5mm
Weight:185g (with PSU)
Power supply:DC 12V/50mA